stopka-benefity-biala(1).png
  • Lustrzana Komoda Biały Marmur 5

Symbol: LKM-5B
Szerokość
Głębokość 40 cm
Wysokość 82 cm
2299.79
szt. Do przechowalni
Czas realizacji 2-3 tygodnie
Cena przesyłki 200
Transport Avoka 200
Produkt na zamówienie Dostępny
Waga 50 kg

Zamówienie telefoniczne: 690-818-000

Zostaw telefon

Biały marmur jest materiałem ponadczasowym. Od zawsze kojarzony jest z elegancją i luksusem. Chłodny i majestatyczny, a przy tym subtelny i delikatny – perfekcyjnie dopasuje się do każdego rodzaju wnętrza.

Komoda ma bardzo prostą i ergonomiczną formę. Jest to niezwykle funkcjonalny mebel z funkcją miękkiego domyku i pełnego wysuwu. Sprawdzi się nawet w wąskich i niewielkich pomieszczeniach. Pięć podłużnych, głębokich, bardzo pakownych szuflad może służyć do przechowywania wielu przedmiotów. Mebel został wykonany z wysokiej jakości szkła OptiWhite, jego transparentność oraz gładka i lśniąca powierzchnia, pięknie podkreśla i uwydatnia strukturę białego marmuru. Ponadto dzięki niemu wnętrze zostanie rozświetlone i optycznie powiększone. Kryształowe uchwyty i ozdobne frezowane krawędzie składają się na zachwycający efekt wizualny.

Komoda w całości została wykonana ręcznie, podczas jej tworzenia wykorzystano klasyczne metody rzemieślnicze. Produkt powstał w Polsce z wysokiej jakości trwałych i solidnych materiałów.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(2).png