stopka-benefity-biala(1).png
  • Styl Nowoczesny

Stoły z litego drewna dębowego w stylu nowoczesnym to propozycja do współczesnego wnętrza. Produkowane przez nas stoły dębowe świetnie się sprawdzą w modnych aranżacjach. Urządzasz mieszkanie w popularnym stylu loft? Lubisz klimat scandi, glamour, boho, a może nowoczesny minimalizm? W każdym z tych stylów wnętrzarskich solidny drewniany stół do salonu, jadalni czy kuchni będzie niezastąpiony!

Nasze drewniane stoły produkujemy wyłącznie z litych desek, których drewno pochodzi z polskich lasów dębowych. Drewno dębowe to piękny, ponadczasowy i szlachetny materiał, a jego naturalne usłojenie sprawia, że każdy egzemplarz jest naprawdę niepowtarzalny. Możesz zamówić także stół w jednym z 40 różnych wybarwień, od bardzo jasnych po eleganckie czekoladowe tony kolorystyczne.

Stoły z litego drewna dębowego, które posiadamy w ofercie, mają solidne podstawy z metalu malowanego  proszkowo na czarno, srebrno, złoto lub srebro. Takie rozwiązanie gwarantuje trwałą konstrukcję, a dodatkowo stół wygląda nowocześnie i modnie jednocześnie.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(1).png