baner_TS(3).png

Okrągłe Stoły Dębowe

Produkowane przez nas okrągłe stoły dębowe to propozycja do wnętrz nowoczesnych, ale meble te sprawdzą się świetnie także w aranżacjach tradycyjnych, klasycznych, loftowych czy skandynawskich. Okrągły stół, choć potrzebuje więcej przestrzeni niż stół prostokątny czy kwadratowy, wnosi do aranżacji wnętrza dużo ciepła, przytulny charakter i wygodę – każdy użytkownik pomieści się przy nim bez problemu!

Nasze okrągłe stoły wytwarzamy wyłącznie z litego drewna dębowego z polskich lasów. Solidny blat o grubości 4 mm nie jest składany z mniejszych elementów! Stół wykańczamy olejowoskiem lub lakierem, aby przetrwał nawet najbardziej huczne rodzinne przyjęcia. Do wyboru masz 40 różnych kolorów wybarwień. Podoba Ci się stół w jasnym i naturalnym kolorze dębu? A może wolisz ciemne, czekoladowe wybarwienie lub chłodną szarość w skandynawskim stylu? Zrobimy Ci taki okrągły stół, jakiego potrzebujesz!

Każdy wytwarzany u nas stół ma solidną konstrukcję. Metalowa podstawa jest malowana proszkowo w kolorze czarnym lub – jeśli wolisz – na srebrno, złoto lub na biało. 

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI