baner_TS(3).png

Szafki RTV

Praktycznie w każdym salonie lub dużym pokoju znaleźć można telewizor. Jego jedynym minusem bywa wolna przestrzeń pod ekranem. Teraz z łatwością ją zagospodarujesz dzięki lustrzanej szafce RTV. To doskonałe połączenie niezwykłej estetyki oraz funkcjonalności. Szafka pod telewizor potrzebna w każdym domu.

Choć może wyglądać niepozornie, szafka RTV do salonu pełni wiele ważnych funkcji:

  • Centralnie ustawiona półka to doskonałe miejsce na dekoder oraz inne akcesoria podłączone pod telewizor. Nie musisz wstawać z fotela, aby przełączyć oglądany kanał albo zmienić ustawienia odtwarzanego dźwięku.

  • Pojemne szafki po bokach pozwolą zorganizować i ukryć potrzebne drobiazgi oraz przedmioty, których nie chcesz trzymać na widoku, jak na przykład dokumenty.

  • Szklana góra szafki pod telewizor to z kolei doskonałe miejsce na ustawienie pięknych, porcelanowych figurek oraz innych ozdób.

Główną zaletą komody RTV jest jednak organizacja miejsca pod telewizorem.

Ozdoba dużego pokoju

Nasze lustrzane szafki pod telewizor do salonu zbudowane są z luster o różnym zabarwieniu: czarnym, białym, granitowym i w wielu innych kolorach. Jednocześnie odbija się w nich cały pokój, co daje niezwykły efekt, który zachwyci nie tylko domowników, ale także wszystkich gości.

Różnorodność barw ułatwia dopasowanie eleganckiej szafki TV do każdego stylu wystroju wnętrza. Szczególnie kolor czarny uważany jest za uniwersalny pod tym względem. Dlatego nie czekaj i już dziś wybierz szafkę pod telewizor łączącą w sobie maksymalną funkcjonalność oraz najwyższy poziom estetyki.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI