baner_TS(3).png

Lustra

Lustra są niezwykle istotnym elementem wyposażenia łazienek. W czasie wielu czynności spojrzenie na swoje obicie jest wręcz konieczne, jak choćby mycie zębów czy dbanie o wygląd skóry twarzy. Duże lustra przydatne są także w korytarzu, by spojrzeć na swój wygląd tuż przed wyjściem. Jest to często ostatnia szansa, by poprawić ubranie. W końcu lustra stanowią istotny element ozdobny i w takim charakterze często spotkać je można także w salonie i dużym pokoju dla gości.

Co wpływa na wygląd lustra?

Jedną z podstawowych funkcji dużego lustra wiszącego jest rola estetyczna. Dlatego też dostępnych jest wiele ciekawych rozwiązań, które prześcigają się pod tym względem. Co wpływa na cechy wizualne lustra do salonu? Przede wszystkim wygląd oraz rodzaj ramy. Dostępne pod tym kątem są między innymi:

Duże lustra okrągłe lub prostokątne. Kształt prostokątny zapewnia większą powierzchnię użytkową, jednak owalne lustra często prezentują się dużo lepiej. Spotkać można także modele o bardzo nieregularnych kształtach.

  • Rama wykonana ze stali zapewnia elegancję i wytrzymałość.
  • Lacobel, czyli tafla szkła o wysokiej jakości, stanowi niezwykły element estetyczny.
  • Rama wykonana z mniejszych luster to nowoczesne, ciekawe i intrygujące rozwiązanie, dające niesamowity efekt.

Kupując duże lustro na ścianę, warto postawić przede wszystkim na jego funkcjonalność. Musi ono zapewniać odpowiednio dużą powierzchnię odbicia. Jednak piękna, estetyczna rama z pewnością będzie stanowiła doskonałe uzupełnienie lustra do łazienki, a także pełnić będzie dodatkową funkcję ozdobną. Jeśli nie jesteś pewien, które lustro będzie idealne do Twojego domu, możesz do nas zadzwonić. Odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości i podpowiemy najciekawsze rozwiązania.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI