baner_TS(3).png

Kolekcja Golden

Komody z kolekcji Golden to piękne, ręcznie robione meble, w których lustrzane powierzchnie połączyliśmy z eleganckimi lakierowanymi frontami w kolorze złotym. To luksusowa i wyrafinowana propozycja do sypialni w stylu glamour czy nowoczesnego salonu z efektem WOW. Wykonujemy je ręcznie, a każdy egzemplarz naszej komody to bardzo wysokiej jakości i w 100% polski produkt. Dzięki temu masz pewność, że komoda będzie Ci służyć przez wiele lat!

Komody z kolekcji Golden robimy z wysokiej jakości fazowanego szkła w kolorze białym lub czarnym. Fronty wykonujemy z lakierowanych płyt z kolekcji firmy Kronospan AL04 Brushed Gold. Możesz również zamówić komodę na indywidualne zamówienie, którą z przyjemnością wykonamy dla Ciebie w kolorze, jakiego potrzebujesz.

Szuflady w każdej komodzie wyposażyliśmy w bardzo wysokiej jakości, niezawodne prowadnice Axis Pro z funkcją miękkiego domyku. Nasze lustrzane komody są więc meblem nie tylko pięknym, ale także bardzo praktycznym – szuflady pomieszczą naprawdę wiele, łatwo się wysuwają i zamykają bezpiecznie bez ryzyka przytrzaśnięcia palców.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI