baner_TS(3).png

Dębowe Szafki RTV

Szafki RTV są niezwykle ważną częścią każdego salonu – to na nich ustawia się telewizor, a także jego osprzęt – dekodery, okablowanie oraz systemy audio. Ustawiając naprzeciwko szafek RTV sofy oraz stolik kawowy, można stworzyć wygodną i przemyślaną strefę rozrywkowo-wypoczynkową, dzięki której będziemy mogli zrelaksować się po całym, ciężkim dniu. Decydując się na dębowe szafki RTV z naszej oferty, zyskujesz dodatkowo mebel wysokiej jakości na lata.

Dębowe szafki RTV wykonane z litego drewna to w przeciwieństwie do mebli z płyty wiórowej, gwarancja odporności na uderzenia i ścieranie. Szafki z tak szlachetnego materiału to również ponadczasowy pomysł na wyposażenie salonu. Ponadto, meble te wyróżniają się niezwykle starannym wykończeniem. Produkcja ręczna z drewna pochodzącego z polskich lasów gwarantuje wysoką jakość, a także wyjątkowe efekty wizualne. Usłojenie drewna każdej szafki jest niepowtarzalne i nietuzinkowe.

Prezentowane dębowe szafki RTV wykańczane są dodatkowo ekologicznym olejowoskiem, dzięki czemu ich powierzchnia wygląda tak samo nawet po kilku latach użytkowania. Co więcej, możesz zdecydować się na 40 różnych opcji kolorystycznych wybarwienia blatów, a także pozostałych części mebli, np. wnęk. Meble ustawione są ponadto na gustownych metalowych (malowanych proszkowo) lub nowoczesnych drewnianych podstawach, które dodają szafkom charakteru.

Dębowe szafki RTV wyposażone są dodatkowo w opcje podnoszące komfort ich użytkowania – mowa tutaj o systemach firmy Blum, takich jak cichy domyk oraz dociąg. Szuflady umieszczone w meblach można ponadto łatwo otwierać i zamykać dzięki opcji TIP-ON. Oferowane dębowe szafki RTV to ponadczasowe meble, które pasują do stylu nowoczesnego, industrialnego, skandynawskiego i wielu innych.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI