baner_TS(3).png

Stoły z Drewna Dębowego

Dębowy stół to piękny mebel, który będzie służył w domu całe lata. Nie bez powodu mówi się, że dąb jest królewskim drzewem! W przeciwieństwie do mebli wykonanych z laminowanej płyty wiórowej, które trzeba często wymieniać już po kilku miesiącach, nasze dębowe stoły to inwestycja na pokolenia. 

Stoły z litego drewna sprawdzą się znakomicie w kuchni, jadalni oraz w salonie. Drewniany stół to idealny zakup do wnętrza w modnym stylu loftowym, do nowoczesnego salonu lub jadalni, ale także do popularnych aranżacji w klimacie skandynawskim. 

Wytwarzane przez nas stoły mają solidne blaty o grubości 4 cm, wykonane wyłącznie z litych desek dębowych, pozyskiwanych z drewna z polskich lasów. Drewno dębowe jest trwałe, odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, a solidna i trwała konstrukcja naszych drewnianych stołów daje gwarancję wieloletniego użytkowania. 

Dąb to drewno, które odznacza się wyjątkowo pięknym usłojeniem. Dębowy stół będzie więc nie tylko praktycznym, ale także bardzo dekoracyjnym elementem wystroju wnętrza, zwłaszcza że utwardzamy je olejowoskami, które podkreślają naturalną urodę drewna. Produkowane przez nas stoły drewniane są dostępne aż w 40 różnych kolorach wybarwienia blatu.

Dzięki temu, że wytwarzamy je ręcznie, każdy stół jest niepowtarzalny! Najdłuższe stoły mają nawet 4 metry długości, co więcej możemy także wykonać stół z dostawkami lub mebel w dowolnym rozmiarze według indywidualnego projektu. Nogi naszych stołów są zrobione z metalu i malowane proszkowo na kolor czarny, biały, złoty lub srebrny.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI