baner_TS(3).png

Stoliki Kawowe z Drewna Dębowego

Stolik kawowy to mebel często niedoceniany. Niesłusznie! To właśnie on, w duecie z sofą czy narożnikiem, tworzy wygodną strefę wypoczynku w salonie – miejsce, gdzie najczęściej się relaksujemy, oglądamy telewizję czy spotykamy z przyjaciółmi. Dlatego warto wybrać stolik kawowy, który będzie nie tylko piękny, ale także posłuży nam długie lata.

Nasze stoliki kawowe wykonujemy z solidnego i trwałego drewna dębowego. To ponadczasowy i bardzo szlachetny materiał, który jest odporny na uderzenia, zarysowania czy ścieranie. Dębowy stolik kawowy zostanie z Tobą na długo, w przeciwieństwie do mebli z płyty wiórowej, które po kilku miesiącach prawdopodobnie będzie trzeba wymienić na nowe.

Co więcej, drewno, z którego powstają nasze stoliki kawowe, pochodzi wyłącznie z polskich lasów, a cały proces wytwarzania mebli odbywa się w Polsce. Robimy je ręcznie, a dzięki niepowtarzalnemu naturalnemu usłojeniu dębowego drewna każdy produkowany przez nas stolik jest unikatowy.

Blat stolika to solidne, lite deski dębowe o grubości 2 cm. Aby pozostały piękne przez wiele lat, starannie wykańczamy je olejowoskiem. Możesz wybrać jeden z 40 różnych kolorów wybarwienia – bez problemu dopasujesz więc kolor stolika do innych elementów wystroju Twojego salonu.

Metalowa podstawa każdego stolika jest malowana proszkowo na wybrany kolor – czarny, biały, złoty lub srebrny. Produkowane przez nas stoliki kawowe mają prostą i ponadczasową konstrukcję, dzięki czemu będą świetnym dopełnieniem pokoju dziennego w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim czy boho.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI