baner_TS(3).png

Stoliki Kawowe

Stoliki kawowe spełniają kilka różnych funkcji. Z jednej strony stanowią one często ozdobę salonu. Przykładem może być stolik kawowy glamour wykonany z luster, dzięki czemu odbija w sobie obraz otoczenia, tworząc niesamowite wrażenie. Z pewnością zwróci on uwagę każdego gościa. 

Nowoczesne stoliki kawowe stawiają z kolei na funkcje użytkowe. Większy blat oraz dodatkowa półka bliżej podłogi pozwala w pełni wykorzystać potencjał takiego mebla. Jest to doskonałe miejsce na kilka filiżanek kawy, najnowszy numer gazety, w której znalazł się ciekawy artykuł, czy dodatkowych dokumentów, o których trzeba porozmawiać z gościem lub rodziną przy herbacie. Szklane i dębowe stoliki kawowe mogą stanowić doskonałe uzupełnienie salonu w każdym stylu architektonicznym.

Dodatkowo można na nich ustawić dekoracje w postaci porcelanowych figurek czy wazonu z kwiatami. Szeroki wybór w naszej ofercie z pewnością ułatwia dobranie stolika do własnego salonu: nowoczesnego, w stylu glamour, czy skandynawskim. Uniwersalne stoliki kawowe ze szkła doskonale prezentują się w każdym wystroju wnętrza. Funkcjonalność, którą zapewnia wytrzymałość i żywotność naszych stolików, sprawia, że jest to mebel potrzebny w każdym salonie.

Jeśli jednak nie masz pomysłu, jaki model sprawdzi się u Ciebie najlepiej, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi doświadczeni pracownicy doradzą, jaki stolik kawowy najlepiej spełni Twoje oczekiwania, a także zaproponują możliwe zmiany, jakie możemy wprowadzić w meblu, aby jeszcze lepiej dopasować go do Twoich potrzeb.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI