baner_TS(3).png

Kolekcja Antique&Copper

Kolekcja Antique&Copper to szafki nocne wykonane ze szkła fazowanego w wersji miedzianejoraz antycznej – Morena. Pierwsza propozycja z pewnością skradnie serca miłośników klasycznej elegancji i luksusu z nutką nowoczesności. Szkło antyczne Morenato z kolei unikatowa opcja, która doskonale wpisze się we wnętrza modernistyczne i retro. Połączenie złota, różu i błękitu w nieregularnych plamkach zaowocowało stworzeniem oryginalnej powierzchni, obok której nie można przejść obojętnie. Lustrzane szafki nocne Antique&Copperto idealny dodatek do nietuzinkowych sypialni domowych i komercyjnych.

Lustrzane szafki nocne ze szkła miedzianego oraz antycznego Morena prezentują naprawdę wysoką jakość wykonania. To zasługa ręcznej produkcji w naszej polskiej pracowni. Każdy detal został dopracowany, aby meble te mogły służyć w Twoich wnętrzach przez długie lata. Te szafki nocne wyposażone są w solidne szuflady wyposażone w kryształowe uchwyty oraz prowadnice z opcją pełnego wysuwu. Warto także zwrócić uwagę na funkcję miękkiego domyku. Połączenie tych opcji sprawia, że szuflady otwiera i zamyka się gładko, równomiernie i bez ryzyka przytrzaśnięcia palców.

Szafki nocne Antique&Copper dzięki lustrzanej powierzchni,pięknie mienią się w świetle. Rozświetlając pomieszczenia, dodają im uroku, elegancji, a do tego powiększają je optycznie. To doskonała propozycja zarówno do dużych sypialni, jak i tych z małym metrażem. Każda osoba poszukująca unikatowych mebli, powinna zwrócić uwagę na lustrzane szafki nocne Antique&Copper.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI