baner_TS(3).png

Konsole

Konsole to znany od wieków typ mebli, którego głównym zadaniem jest dodawanie stylu i elegancji różnym pomieszczeniom. Można umieścić je w domach, biurach, hotelach czy nawet restauracjach. Konsole, choć już same w sobie są ozdobą, doskonale nadają się do wyeksponowania innych dekoracji, takich jak rodzinne pamiątki, ozdobne figurki czy kwiaty. Prezentowane konsole są nie tylko bardzo estetyczne i eleganckie, lecz także funkcjonalne.

Oferowane konsole to produkty w 100% polskiej produkcji, wykonane ręcznie. W Avoka proponujemy modele nowoczesne, które złożone są z hartowanej 4-milimetrowej szyby oraz stelażu metalowego, malowanego proszkowo. Szklane blaty konsol są odporne na lekkie uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Wśród konsol znaleźć można również modele lustrzane z szufladami, których łatwość otwierania i zamykania gwarantują prowadnice z funkcją miękkiego domyku. Meble te rozświetlają pomieszczenia i powiększają je optycznie, dając znakomity efekt wizualny.

Prezentowane w tej kategorii konsole można bardzo łatwo dopasować do stylu danego wnętrza – nowoczesnego, glamour, skandynawskiego, industrialnego czy art déco. Jest to możliwe, dzięki opcji konfiguracji zarówno wymiarów, jak i kolorów poszczególnych elementów mebli. Stelaże konsol mogą być wykończone w kolorze czarnym, białym lub srebrnym bądź złotym z wykończeniem na połysk. Jeśli chodzi o konsole lustrzane, dostępne są one w licznych wariantach kolorystycznych, takich jak złote szkło, czarne szkło, grafitowe szkło, srebrne szkło.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI