baner_TS(3).png

Lustrzane Konsole

Jeśli szukasz doskonałej, a jednocześnie funkcjonalnej ozdoby do korytarza, pokoju lub dowolnego innego pomieszczenia, trafiłeś do odpowiedniego miejsca. Lustrzane konsole zachwycają swoim niezwykłym wyglądem, a jednocześnie pomogą Ci zorganizować miejsce w domu.

Konsola z lustra – ozdoba domu

Nasza konsola wykonana z luster o różnym zabarwieniu sprawia nieziemskie wrażenie, ponieważ jej powierzchnia odbija w sobie widok całego pokoju. Dodatkowo można ją ozdobić dodatkowymi elementami:

  • Pięknymi kwiatami, które ożywią Twój dom i dodadzą mu świeżości.
  • Dodatkowym lustrem wiszącym nad konsolą, które doskonale będzie się uzupełniać z odbijającą powierzchnią lustrzanego stolika.
  • Porcelanowymi figurkami oraz innymi ciekawymi ozdobami.
  • Oświetleniem LED. Światło odbijające się w konsoli ze szkła stworzy niezwykły efekt w całym pomieszczeniu.

Eksperymentuj także z własnymi pomysłami, jak ozdobić konsolę i nadać jej jeszcze lepszego efektu. W ten sposób możesz ją także dostosować do wystroju pomieszczenia, aby stanowiła jego centralny element i główną ozdobę.

Funkcjonalność lustrzanej konsoli zawsze w cenie

Dodatkowa funkcjonalność to zaleta każdego mebla. Nasze szklane stoliki posiadają dodatkowo pojemne szuflady, w których możesz ukryć wiele drobiazgów i ważnych przedmiotów.

Metalowe, proszkowo malowane na czarno lub złoto nogi zapewniają pełną stabilność i wytrzymałość, niezależnie od tego, jak dużo rzeczy włożysz do szuflad lustrzanej konsoli do korytarza. Dlatego też jest to doskonałe wyposażenie do każdego domu. Z pewnością także u Ciebie stylowy stolik ze szkła byłby ciekawą atrakcją dla każdego gościa.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI