baner_TS(3).png

Nowoczesne Szklane Stoły

Prostokątne stoły ze szklanym blatem to meble eleganckie, luksusowe i wyrafinowane. Zaprojektowaliśmy je w oparciu o najnowsze światowe trendy w aranżacji wnętrz. Łączą prostotę oraz szykowny design. Będą dobrze wyglądać w salonie bądź jadalni w stylu glamour czy zasadniczo w każdym nowoczesnym wnętrzu.

Prostokątne stoły, które produkujemy, mają blaty wykonane ze szkła hartowanego o grubości 8 mm. To solidna i bezpieczna szklana tafla, możesz więc używać takiego stołu bez obaw o jego trwałość i bezpieczeństwo użytkowników. Metalową podstawę malujemy proszkowo na kolor złoty. Jeśli chciałbyś zamówić stół z nogami w innym kolorze, możemy taki zrobić!

W naszej ofercie znajdziesz prostokątne stoły z blatem z przezroczystego szkła. To pomysł dla miłośników minimalistycznych i nowoczesnych aranżacji. Jeśli jednak cenisz najnowsze trendy wnętrzarskie, polecamy prostokątne stoły z modnym rysunkiem marmuru na białej lub czarnej tafli szklanej. Marmur to prawdziwy hit w aranżacji wnętrz! Jadalnia lub salon z marmurowym stołem będzie więc kwintesencją modnej aranżacji.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI