baner_TS(3).png

Kolekcja Graf&Mirror

Lustrzane szafki z kolekcji Graf&Mirror to meble, które pokochasz, jeśli bliski jest ci styl glamour, błyszczące powierzchnie i eleganckie wykończenia. Nasze lustrzane szafki są idealnym rozwiązaniem do stylowej sypialni. Klasyczne, a jednocześnie bardzo eleganckie i stonowane, doskonale się sprawdzą w każdej, nawet bardzo małej sypialni. Lustrzana powierzchnia odbija światło i rozjaśnia pomieszczenie, co ma znaczenie szczególnie tam, gdzie metraż jest niewielki.

W kolekcji znajdziesz lustrzane szafki w stylu glamour oraz meble wykonane z nieco ciemniejszego szkła grafitowego. Każda szafka została wykonana ze szkła fazowanego bardzo wysokiej jakości. Wszystkie szuflady naszych szafek nocnych wyposażyliśmy w niezawodne prowadnice z funkcją pełnego wysuwu. Łatwo więc je otworzysz i zamkniesz bezpiecznie, bez ryzyka przytrzaśnięcia palców. 

Nasze szafki z kolekcji Graf&Mirror wykonujemy w Polsce, wyłącznie ręcznie. To meble ponadczasowe i trwałe, a jednocześnie bardzo efektowne. Kryształowe uchwyty przy każdej szufladzie to piękny akcent, który spodoba się zwłaszcza miłośnikom stylu glamour. Możemy też wykonać na zamówienie szafkę w dowolnym kolorze i konfiguracji!

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI