• O NAS

96x45_piks(1).jpg
   www.avoka.pl

Avoka | Producent mebli

Jesteśmy rodzinną polską firmą. Zajmujemy się ręcznym wytwarzaniem mebli. Specjalizujemy się w meblach z litego drewna dębowego oraz w meblach lustrzanych

Dlaczego warto wybrać meble Avoka? Każdy nasz mebel w całości produkowany jest w Polsce. Nasze drewniane meble wytwarzamy z drewna z polskich lasów. Dlatego inwestycja w meble Avoka to inwestycja w rodzimą produkcję i tradycję rękodzielniczą!

Nasze meble zostaną z Tobą na lata. Nie zajmujemy się wykonywaniem tanich i niskiej jakości produktów, które po kilku miesiącach będziesz musiał wymienić na nowe. Korzystamy wyłącznie z materiałów bardzo wysokiej jakości. Każdy wykonany przez nas stół z dębowego drewna, drewniany stolik kawowy, stylowa lustrzana komoda czy szafka nocna, garderoba czy zabudowa kuchni to gwarancja wysokiej klasy wykończenia, trwałych i ponadczasowych materiałów oraz starannego wykonania.

Meble Avoka produkujemy ręcznie, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie. Dlatego każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i unikatowy. Śledzimy światowe trendy w designie i aranżacji wnętrz, ale dobrze wiemy, że ponadczasowość i solidne rzemiosło zawsze będą modne.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór stołów z litego drewna dębowego i dębowych stolików kawowych. Wykonujemy je wyłącznie z litego drewna dębowego, o pięknym usłojeniu i ogromnej trwałości. Możesz wybierać spośród 40 różnych wybarwień, a solidne metalowe podstawy mebli idealnie pasują do modnej stylistyki loft czy vintage. Miłośnikom elegancji oferujemy nowoczesne lustrzane komody i stoliki nocne. Z przyjemnością wykonamy też takie meble na indywidualne zamówienie. W swojej ofercie posiadamy również zabudowy sypialni, garderoby oraz meble kuchenne.

Zamawiając nasze meble możesz liczyć na kompleksową obsługę. Zajmiemy się Twoim projektem od A do Z. Zmierzymy wnętrze, zaprojektujemy meble, zrobimy wizualizację, zamontujemy meble u Ciebie lub Twojego klienta. Dostaniesz gwarancję na każdy produkt, który u nas zamówisz. Bez problemu zajmiemy się też obsługą posprzedażową.
 
 

Pozdrawiamy,
Zespół Avoka

96x45_piks(1).jpg