• TRUSTEDSHOPS

Dla kupujących online

Bezpieczne zakupy dzięki znanemu w całej Europie znakowi jakości, autentycznym opiniom klientów i ochronie kupującego do kwoty 10 000 zł przy każdym zamówieniu. Odkryj zalety Trusted Shops już dziś!

Znak jakości dla certyfikowanych sklepów

Przed przyznaniem znaku sklepy internetowe są kompleksowo sprawdzane pod kątem zgodności z kryteriami jakości Trusted Shops. Należą do nich surowe wymogi dotyczące standardu obsługi i odpowiedniej organizacji prawnych aspektów sprzedaży.

Wynikające z tego bezpieczeństwo jest doceniane przez klientów z wielu krajów. Znak jakości, opinie klientów i ochrona kupującego Trusted Shops należą do rozwiązań cieszących się w Europie największym zaufaniem.

Bezpieczne zakupyz ochroną kupującego

Zakupy w Internecie są szybkie, wygodne i nie wymagają bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą. Jego brak jest jednak także przyczyną wątpliwości. U kogo właściwie robię zakupy? Co otrzymam za moje pieniądze?

Oprócz poczucia bezpieczeństwa zapewniamy kupującym jego konkretne potwierdzenie. Oferujemy klientom certyfikowanych sklepów internetowych ochronę kupującego do kwoty 10 000 zł przy każdym zamówieniu.

Autentyczne opinie klientów

Czy podano rzeczywisty czas dostawy? Jaka jest jakość obsługi w razie problemów z zamówieniem? Czy jakość produktu jest zgodna z jego opisem?
Wiarygodne odpowiedzi na te pytania znajdziesz w opiniach innych klientów. Oceny sklepu i produktów są pomocne jednak tylko wówczas, gdy są autentyczne. Dlatego stworzyliśmy system opinii Trusted Shops. Poznaj godne zaufania opinie prawdziwych kupujących.

Jesteśmy doTwojej dyspozycji

Brak dostawy lub zagubione przesyłki zwrotne? Podczas zakupów online może się czasem zdarzyć, że coś pójdzie niezgodnie z planem. Nie ma jednak powodów do zmartwień. Konsultanci Trusted Shops pomogą w rozwiązaniu problemu.

https://www.trustedshops.pl/