baner_TS(3).png

Okrągłe Szklane Stoły

Okrągłe stoły ze szklanym blatem i stylową złotą podstawą są elegancką i nowoczesną propozycją do wnętrz nowoczesnych. Doskonale sprawdzą się też w aranżacjach w klimacie glamour. Jeśli więc lubisz szykowne i niebanalne meble do salonu czy jadalni, podoba Ci się szlachetny blask złota i ponadczasowy materiał, jakim jest szkło, nasze okrągłe szklane stoły to propozycja dla Ciebie!

Szkło, z którego wykonujemy blat naszego stołu, to bardzo solidne szkło hartowane o grubości 6 mm. Jest materiałem bezpiecznym, można więc bez obaw używać tego mebla w warunkach domowych. Metalowa podstawa stołu wykonana jest z metalu malowanego proszkowo na kolor złoty. Jej subtelny kształt i piękna kolorystyka sprawiają, że ten okrągły szklany stół będzie prawdziwym królem każdej aranżacji.

Okrągły stół to mebel, który wymaga nieco więcej miejsca niż jego kwadratowy czy prostokątny odpowiednik. Jego zaletą jest jednak stylowy i nowoczesny wygląd, podkreślony szlachetnym błyskiem złota. Możemy też wykonać na zamówienie podstawę w innym kolorze.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI