baner_TS(3).png

Nowoczesne Konsole

Jeśli chcesz dodać swojemu wnętrzu elegancji i stylu, postaw na nowoczesne konsole. To meble, które zostały stworzone po to, aby nadać pomieszczeniom wyrafinowania w nowoczesnym wydaniu. To dekoracyjne meble, na których możesz ułożyć wazon ze świeżymi kwiatami czy ozdobne figurki. Konsole świetnie sprawdzają się w domach, biurach, hotelach oraz innych komercyjnych budynkach. Meble te wykorzystać można do wielu zastosowań np. jako toaletki czy regały na książki.

Oferowane nowoczesne konsole dostępne są w wielu wersjach, dzięki czemu masz szansę znaleźć idealny model do swojego wnętrza. Możesz postawić na trzypoziomowe konsole, zestaw 3 stolików lub konsole z szybą i prostym stelażem o modernistycznym charakterze. Taka różnorodność sprawia, że meble te nadają się doskonale zarówno do wnętrz nowoczesnych, glamour, art déco, jak i modernistycznych.

Prezentowane w tej kategorii konsole to meble wykonane ręcznie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Polska produkcja to pewność najlepszego wyboru. Nowoczesne konsoleskładają się ze szkła hartowanego o grubości 4 mm. Dostępne są również modele z grafitowym szkłem Antisol. Szyby odporne są na lekkie uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Stelaże konsol wykonane są natomiast z metalu oraz wykończone metodą proszkową. Możesz zdecydować się na czarny, biały, złoty lub srebrny kolor. Dwa ostatnie warianty występują w połysku. Ogromną zaletą naszych mebli jest to, że można je konfigurować. Poza kolorem stelaża, możesz również zmienić wymiary konsol.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI