baner_TS(3).png

Stoły ze Szklanym Blatem

Stoły ze szklanym blatem to eleganckie i bardzo stylowe meble do wnętrz mieszkalnych lub komercyjnych. Świetnie się sprawdzą jako nietuzinkowa dekoracja salonu, jadalni lub kuchni. Będą się także pięknie prezentować w luksusowym biurze czy każdym innym wnętrzu.

Szkło jest materiałem naturalnym i ponadczasowym. Szkło, którego używamy przy produkcji naszych stołów, jest też bezpieczne i trwałe – wykorzystujemy wyłącznie bardzo wysokiej jakości szkło hartowane o grubości 8 mm.

W naszej ofercie znajdziesz różne modele stołów ze szklanym blatem. Prostokątny szklany stół do jadalni, wsparty na złotej podstawie, to propozycja dla miłośników stylowych wnętrz w klimacie glamour lub nowoczesnym. Okrągły stół ze szklanym blatem na złotej podstawie to kwintesencja luksusu i elegancji. Dla tych, których inspirują najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, przygotowaliśmy też stoły ze szklanym blatem z modnym wzorem z białego lub czarnego marmuru. To wyrafinowane i przykuwające oko meble, które ozdobią każde nietuzinkowe wnętrze.

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI