trusted-shop.jpg
  • Kolekcja Black&White

Lustrzane komody z kolekcji Black&White to piękne i ponadczasowe meble, które będą ozdobą modnej sypialni, salonu czy przedpokoju. Elegancki, luksusowy wygląd komody zawdzięczają materiałowi, z którego je wykonujemy – to wysokiej jakości fazowane szkło w czarnym lub białym kolorze. Dzięki niemu każda komoda będzie wyrafinowaną i designerską dekoracją wnętrz w stylu glamour i nowoczesnych, a jednocześnie bardzo praktycznym meblem do przechowywania. Dopełnieniem każdej szuflady jest też elegancka kryształowa gałka, która służy za uchwyt.

Lustrzane komody z kolekcji Black&White wykonujemy wyłącznie ręcznie. To produkt w 100% polski, który zostanie z Tobą na długie lata. Doświadczenie naszych rzemieślników i bardzo wysoka jakość materiałów gwarantują trwałość i solidność naszych mebli. Potrzebujesz komody na specjalne zamówienie? Wykonamy ją dla Ciebie pod wymiar, z dowolną liczbą szuflad oraz w dowolnym kolorze.

Wszystkie komody wyposażyliśmy w bardzo dobrej jakości prowadnice. Dodatkowe ich funkcje, takie jak pełen wysuw oraz miękki domyk sprawiają, że komoda łatwo się otwiera i bezpiecznie zamyka bez ryzyka przytrzaśnięcia palców.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(1).png
stopka-benefity-biala(1).png