stopka-benefity-biala(1).png
  • Lustrzana Komoda Czarne Szkło 3

Symbol: LKC-3
Szerokość
Głębokość 40 cm
Wysokość 74 cm
1799.79
szt. Do przechowalni
Czas realizacji 2-3 tygodnie
Cena przesyłki 200
Transport Avoka 200
Produkt na zamówienie Dostępny
Waga 50 kg

Zamówienie telefoniczne: 690-818-000

Zostaw telefon

Niewielka komoda wykonana jest  z czarnego szkła i wyposażona w 3 wygodne i łatwo się otwierające szuflady z solidnymi prowadnicami. Czarne szkło to bardzo elegancki i luksusowy materiał. Sprawia, że mebel wygląda elegancko i spektakularnie, dodaje mu charakteru i nieco awangardowego stylu. Taka komoda będzie się ładnie prezentować w sypialni w stylu glamour, nowoczesnym salonie czy oryginalnym przedpokoju.

Naszą szklaną komodę wykonaliśmy z czarnego szkła bardzo wysokiej jakości. Niewielki rozmiar komody sprawia, że mebel nadaje się nawet na mały metraż. Każdy egzemplarz z całą starannością wykonujemy ręcznie, wyłącznie w Polsce i z polskich materiałów. Masz więc pewność, że kupując go, otrzymasz komodę, która zostanie z Tobą na bardzo długo.

3 głębokie szuflady otwierają się przy pomocy eleganckich kryształowych gałek. Wyposażyliśmy je w funkcję pełnego wysuwu, która daje łatwy dostęp do zawartości szuflady oraz w funkcję miękkiego domyku zapobiegającą przytrzaśnięciu palców i trzaskaniu w trakcie zamykania.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(2).png