baner_TS(3).png

Kolekcja Graf&Mirror

Lubisz styl glamour we wnętrzu? Nasze lustrzane komody z kolekcji Graf&Mirror to idealne rozwiązanie do Twojego salonu, sypialni czy przedpokoju! Są klasyczne, a jednocześnie bardzo eleganckie, świetnie się sprawdzą w każdym wnętrzu, nawet tym o małym metrażu, ponieważ ich lustrzana powierzchnia optycznie powiększa przestrzeń!

W kolekcji znajdziesz lustrzane komody w stylu glamour oraz meble wykonane z nieco ciemniejszego szkła grafitowego. Każdą komodę wykonaliśmy ze szkła fazowanego bardzo wysokiej jakości. Wszystkie szuflady wyposażyliśmy z niezawodne prowadnice z funkcją pełnego wysuwu, aby łatwo dało się je otwierać i z funkcją miękkiego domyku, aby nie było ryzyka przytrzaśnięcia palców przy ich zamykaniu.

Nasze komody wykonujemy w Polsce, wyłącznie ręcznie, są więc meblami ponadczasowymi i trwałymi, a jednocześnie piękną i bardzo efektowną dekoracją stylowego wnętrza. Kryształowe uchwyty przy każdej szufladzie to prawdziwa „kropka nad i” naszych lustrzanych komód – piękny akcent, który spodoba się zwłaszcza miłośnikom stylu glamour. Możemy też wykonać na zamówienie komodę w dowolnym kolorze i konfiguracji!

stopka-benefity-biala(2).png
BEZPIECZNE ZAKUPY

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWIĘKSZY ASORTYMENT

DARMOWA DOSTAWA

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI