stopka-benefity-biala(1).png
  • Lustrzana Komoda Szkło Grafitowe

Symbol: LKG-6
Szerokość
Głębokość 40 cm
Wysokość 74 cm
2699.79
szt. Do przechowalni
Czas realizacji 2-3 tygodnie
Cena przesyłki 200
Transport Avoka 200
Produkt na zamówienie Dostępny
Waga 80 kg

Zamówienie telefoniczne: 690-818-000

Zostaw telefon

Lustrzana komoda wykonana z wysokiej jakości szkła w kolorze grafitowym. To elegancka i stonowana propozycja, która świetnie sprawdzi się w nowoczesnej lub minimalistycznej sypialni czy w modnym salonie glamour. Grafitowe szkło ma głęboki kolor, a jednocześnie jest na tyle uniwersalne, że dopasuje się bez problemów do każdej kolorystyki wnętrza.

Komoda ma 6 pojemnych i głębokich szuflad, które wyposażyliśmy w przydatne funkcje pełnego wysuwu i miękkiego domyku. Dzięki nim każda szuflada otwiera się lekko i bez wysiłku, a zamyka łatwo i bez ryzyka przytrzaśnięcia palców. Rolę uchwytu pełni bardzo dekoracyjny, kryształowy uchwyt.

Komoda jest dostępna w szerokości od 100 do 170 cm, głęboka na 40 cm i wysoka na 74 cm. Wykonujemy ją ręcznie, z materiałów bardzo dobrej jakości. Mebel od początku do końca powstaje w Polsce. Błyszczące powierzchnie, fazowane krawędzie i kryształowe gałki podkreślają nowoczesny design i modną stylistykę glamour. To piękna ozdoba każdego wnętrza, a jej uroda sprawi, że nawet mała przestrzeń będzie jaśniała elegancją.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(2).png