stopka-benefity-biala(1).png
  • Dębowy Stolik Kawowy Corn

Symbol: SD-CORN
Rozmiar blatu
Kolor blatu (PDF w "Opis")
Kolor stelaża
Wysokość 45 cm
Grubość blatu 4 cm
799.79
szt. Do przechowalni
Czas realizacji 2-3 tygodnie
Cena przesyłki 50
Przesyłka kurierska 50
Produkt na zamówienie Dostępny
Waga 30 kg

Zamówienie telefoniczne: 690-818-000

Zostaw telefon

Prosty, a przez to bardzo ponadczasowy stolik kawowy, idealny do salonu w stylu industrialnym czy nowoczesnym. Jego kwadratowy blat zrobiliśmy z litych desek dębowych o grubości 4 cm. Blat stołu wykańczamy modnym olejowoskiem. Wybarwienie blatu możesz przy tym dowolnie wybrać aż z 40 różnych kolorów! Bez żadnego problemu dopasujesz więc odcień blatu do innych mebli w salonie lub do koloru podłogi.

Deski naszego blatu pochodzą wyłącznie z polskich lasów, a sam stolik to solidne ręczne rzemiosło. Co więcej, drewno dębowe charakteryzuje się pięknym, naturalnym usłojeniem – możesz więc być pewien, że każdy egzemplarz naszego dębowego stolika kawowego będzie naprawdę niepowtarzalny!

Stolik kawowy Corn ma prostą, ale efektowną konstrukcję. Do wyboru są różne rozmiary stolika, od 40x40 cm po 80x80 cm. Metalową podstawę wykonujemy ręcznie, a później malujemy proszkowo, aby Twój stolik zniósł wiele lat codziennego towarzyszenia Ci w salonie. Standardowo podstawę malujemy na kolor czarny, ale jeśli chcesz, możesz ją zamówić także w kolorze białym, złotym lub srebrnym. 

Na życzenie klienta wysyłamy próbnik wybarwienia blatu.

image Kolory blatu

Pielęgnacja

Blaty/meble olejowane docierają do Państwa zapakowane w folię Stretch, z której to należy je zaraz po otrzymaniu rozpakować. Produkt należy przetrzeć zwykła, czystą szmatką. Jeśli montaż blatów odbędzie się później niż 2-3 dni od momentu otrzymania blatów należy je ułożyć na płasko jeden na drugim. Blaty nie powinny być przechowywane na zewnątrz czy w nieogrzewanych wilgotnych pomieszczeniach. Najlepiej w domu.

Blaty/meble zawsze olejowane są w naszym zakładzie trzykrotnie. Po otrzymaniu możne je normalnie użytkować jednak nie należy narażać ich jeszcze na ekstremalne warunki takie jak stojąca woda czy gorący kubek przez około 7-10 dni. W tym czasie powinny zostać jeszcze dwukrotnie pielęgnacyjnie przetarte olejem. Po tym okresie czasu produkt nabiera maksymalnej wytrzymałości i można go swobodnie użytkować, olejowanie pielęgnacyjne wykonując sporadycznie co dłuższy okres czasu zależny od intensywności użytkowania (ok. 5-6 miesięcy lub w razie potrzeby częściej).

Olejowanie pielęgnacyjne najlepiej wykonać wieczorem aby produkt rano był gotowy do normalnego użytkowania. Minimalną ilość oleju wciera się w powierzchnię za pomocą zwykłej czystej szmatki a po ok. 30-40 minutach wyciera porządnie do sucha. Twarde gatunki drewna jak dąb, buk czy jesion nie wchłoną na raz większej ilości oleju więc aby nie marnotrawić oleju należy używać jednorazowo niedużej ilości oleju. Wręcz tylko zwilżyć powierzchnię. Koniecznie pamiętać o wytarciu do sucha aby olej nie zakrzepł na powierzchni blatu.

Do pielęgnacji polecamy olej firmy 3V3 „Olej do Blatów Kuchennych” bezbarwny, matowy. Dostępny zarówno w sprzedaży internetowej jak również w sklepach typu Castorama lub Olej firmy OSMO – „Olej do Blatów 3058 Bezbarwny Mat”. W przypadku blatów olejowanych w kolorach Rubio do pielęgnacji oraz konserwacji, należy użyć bezbarwny olej Rubio do tego przeznaczony. Wszystkie produkty RUBIO znajdują się na stronie www.rubiomonocoat.com.pl/pl

Do pielęgnacji na co dzień polecamy produkty typu Pronto czy Sidolux z przeznaczeniem do powierzchni drewnianych. Najlepiej z dodatkiem wosku.

Gwarancja

Niniejszy dokument stanowi 24-miesięczną gwarancję na zakupiony produkt. Gwarancja obejmuje wszelkiego rodzaju wygięcia, wypaczenia, pęknięcia czy rozklejenia drewna jak również inne nie wymienione powyżej  wady, które powstały z powodu oczywistej winy producenta. Warunkiem uznania gwarancji jest prawidłowe użytkowanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem oraz właściwa pielęgnacja opisana powyżej.

Lite drewno dębowe

Meble z litego drewna stanowią dziś wyjątkowo cenny nabytek. Aktualnie wypierane są coraz częściej przez tańsze produkty, robione z laminowanej płyty wiórowej. Czy jednak niższa cena oznacza oszczędność? Absolutnie nie. Meble z litego drewna dębowego mogą doskonale służyć nawet kilku pokoleniom rodziny, a tanie zamienniki z płyt wymagają wymiany już po kilku miesiącach.

Poza tym nasze produkty z litego drewna posiadają inne zalety:

  • są bardzo odporne na ścieranie, co znacząco wydłuża ich żywotność i zapewnia dobry wygląd przez dziesięciolecia;

  • gdy jednak zaczną nosić ślady użytkowania, z łatwością można je odnowić; 

  • wykonane są ze 100% naturalnego, litego drewna dębowego, które oznacza się doskonałymi właściwościami technicznymi;

  • surowcem są drzewa z polskich lasów, więc zakup naszych mebli wspiera polską gospodarkę;

  • bezpieczne dla ludzi i środowiska, ponieważ wykorzystujemy naturalne drzewo oraz woski, olejowoski i lakiery wykonane w przyjazny dla natury sposób.

Nie warto kupować pozornie tańszych produktów z płyt wiórowych. Meble z litego drewna dębowego zapewnią dłuższą trwałość i elegancję, a przy tym przyniosą oszczędności dzięki znacznie większej żywotności!

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(2).png