stopka-benefity-biala(1).png
  • Lustrzane Szafki

Lustrzane szafki to meble stylowe, eleganckie i zachwycające luksusowym wyglądem. Będą idealnym dopełnieniem każdej sypialni w stylu glamour. Pięknie się sprawdzą w roli praktycznej i bardzo dekoracyjnej szafki nocnej przy łóżku.

Nasze lustrzane szafki nocne wytwarzamy ręcznie z wysokiej jakości szkła o modnych fazowanych krawędziach. Każda szafka to porządny rzemieślniczy mebel, który powstaje wyłącznie w Polsce.  Będziesz więc cieszyć się ich nienagannym wyglądem i trwałością długie lata. Zamiast kupować tanie meble z płyty, które trzeba wymieniać na nowe już po kilku miesiącach, zamów polski mebel wysokiej jakości i charakteryzujący się modnym designem.

Każdą szafkę wyposażyliśmy w niezawodne prowadnice z funkcją pełnego wysuwu oraz miękkiego domyku, są więc bezpieczne nawet dla małych dziecięcych palców, a szafka otwiera się lekko i bez problemu.

W naszej ofercie lustrzanych szafek możesz wybierać spośród mebli w czterech różnych kolekcjach. Bez problemu dopasujesz więc szafkę nocną do aranżacji Twojej sypialni. Jeśli zależy Ci na niepowtarzalnej szafce glamour, możemy wykonać na Twoje indywidualne zamówienie model z dowolnym wzorem.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(1).png