stopka-benefity-biala(1).png
  • Lustrzana Szafka Golden B2

Symbol: LSG-B2
Rozmiar
Wysokość 52 cm
1199.79
szt. Do przechowalni
Czas realizacji 2-3 tygodnie
Cena przesyłki 125
Transport Avoka 125
Produkt na zamówienie Dostępny
Waga 20 kg

Zamówienie telefoniczne: 690-818-000

Zostaw telefon

Ciemne eleganckie szkło ścian i złote fronty to atuty tej pięknej lustrzanej szafki. Klasyczne zestawienie czarny-złoty podkreśli elegancję sypialni. Jednocześnie pozwala na połączenie z zaskakująco dużą paletą barw innych mebli, ścian i wyposażenia. Połysk szkła i kryształowych uchwytów szuflad może być ciekawym akcentem na tle matowych powierzchni.

Codzienne użytkowanie ułatwiają 2 szuflady, wyposażone w niezawodne prowadnice Axis Pro. Ich zaletą jest łatwe otwieranie na całą długość szuflady, a także system miękkiego domyku, gwarantujący bezpieczne i bardzo delikatne zamknięcie.

Szafka ma 50 cm wysokości, z wymiarem blatu 40x40 lub 50x50 cm. O jej jakości niech świadczy fakt, że do wykonania szuflad wykorzystano płytę z kolekcji firmy Kronospan AL04 Brushed Gold. Te eleganckie i wysmakowane meble robione są na indywidualne zamówienie, a produkcja w całości odbywa się Polsce. Na życzenie klientów możliwe jest wykonanie szafki z 3 szufladami, a także komody w tej samej eleganckiej stylistyce.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(2).png