stopka-benefity-biala(1).png
  • Kolekcja Golden

Szafki nocne z kolekcji Golden to eleganckie, ręcznie robione meble.  Lustrzane powierzchnie połączyliśmy w nich z lakierowanymi frontami w kolorze złotym. Każdy egzemplarz naszej szafki to bardzo wysokiej jakości i w 100% polski produkt. Dzięki temu masz pewność, że szafka zostanie piękną dekoracją Twojej sypialni przez wiele lat! Nasze szafki nocne to wyrafinowana propozycja do sypialni w stylu glamour i dla wszystkich, którzy lubią błysk złota we wnętrzach.

Szafki z kolekcji Golden&Copper robimy z wysokiej jakości fazowanego szkła w kolorze białym lub czarnym. Fronty wykonujemy z lakierowanych płyt z kolekcji firmy Kronospan AL04 Brushed Gold w przypadku frontów w złotym odcieniu. Możesz również zamówić szafkę na wymiar, w kolorze i ze wzorem, który wykonamy tylko dla Ciebie.

Szuflady w każdej szafce z kolekcji Golden wyposażyliśmy w bardzo wysokiej jakości, niezawodne prowadnice Axis Pro z funkcją miękkiego domyku. Nasze lustrzane szafki pomieszczą więc naprawdę wiele niezbędnych w sypialni drobiazgów. Łatwo się wysuwają i zamykają bezpiecznie bez ryzyka przytrzaśnięcia palców.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(1).png