stopka-benefity-biala(1).png
  • Szafka Nocna Szkło Grafitowe

Symbol: LSG-3
Rozmiar
Wysokość 67 cm
1199.79
szt. Do przechowalni
Czas realizacji 2-3 tygodnie
Cena przesyłki 100
Transport Avoka 100
Produkt na zamówienie Dostępny
Waga 30 kg

Zamówienie telefoniczne: 690-818-000

Zostaw telefon

Szafka nocna, w której modny grafitowy kolor doskonale komponuje się z połyskiem lustrzanego szkła. Ta nieco industrialna szafka może być dekoracyjnym akcentem w sypialni utrzymanej w odcieniach beżu i szarości. Całości dopełniają kryształowe uchwyty. Odbierają szafce nieco surowości i przekonują nas, że to mebel w sam raz do przytulnej sypialni. Podkreśleniem elegancji jest fazowanie – czyli żłobienia wykonane wzdłuż krawędzi ścian i szuflad.

Walory dekoracyjne tej szafki nie ustępują funkcjonalności. 3 szuflady doskonale dzielą zaskakująco wydajną przestrzeń. Zmieścisz tutaj książki czy podręczne kosmetyki lub wszelkie inne przedmioty niezbędne w sypialni. Wygodne wysuwanie szuflad na pełną długość zapewnia specjalny system. Ten sam system odpowiada za komfort i bezpieczeństwo zamykania – nawet zbyt mocno pchnięta szuflada nie przytnie Ci palca, bo dba o to funkcja miękkiego domyku.

Szafka dostępna jest w wysokości 67 cm. Możesz wybrać wersję z większym lub mniejszym blatem. Dołożymy najwyższej staranności przy realizacji Twojego zamówienia. Gwarantujemy wysokiej jakości szkło, najlepsze materiały i wykonanie w całości w naszej polskiej fabryce.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(2).png