stopka-benefity-biala(1).png
  • Szafka Nocna Białe Szkło

Symbol: LSB-3
Rozmiar
Wysokość 67 cm
1149.79
szt. Do przechowalni
Czas realizacji 2-3 tygodnie
Cena przesyłki 100
Transport Avoka 100
Produkt na zamówienie Dostępny
Waga 30 kg

Zamówienie telefoniczne: 690-818-000

Zostaw telefon

Białe szkło to materiał oryginalny, podkreślający luksusowy charakter wnętrza. Lustrzana szafka nocna doskonale pasować będzie do sypialni zaprojektowanych w stonowanej, eleganckiej kolorystyce. Gładka powierzchnia i neutralny kolor mogą stanowić też ciekawe uzupełnienie np. w zestawieniu z wzorzystą pościelą lub fakturą ściany za łóżkiem.

W codziennym użytkowaniu szafka zapewnia dużą wygodę, tak potrzebną w każdej sypialni. 3 głębokie szuflady to miejsce nawszystkie niezbędne rzeczy. Schowasz w nich dużo, zachowując porządek i elegancję w sypialni. Szuflady otwiera się łatwo dzięki eleganckim kryształowym uchwytom i specjalnym prowadnicom, pozwalającym wysunąć je do samego końca. Funkcja miękkiego domyku sprawia natomiast, że korzystanie z szafki nawet w nocy nie wywoła niepotrzebnego w sypialni hałasu.

Każdą szafkę z białego szkła wytwarzamy ręcznie, w naszym zakładzie w Polsce. Praca na indywidualne zamówienie gwarantuje, że wykonamy ją z wyjątkową starannością, tworząc elegancki i wytrzymały mebel na lata. Szafka wykonana jest ze szkła optiwhite.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(2).png