stopka-benefity-biala(1).png
  • Lustrzana Szafka Czarny Marmur

Symbol: LSM-3B
Rozmiar
Wysokość 67 cm
1299.79
szt. Do przechowalni
Czas realizacji 2-3 tygodnie
Cena przesyłki 125
Transport Avoka 125
Produkt na zamówienie Dostępny
Waga 30 kg

Zamówienie telefoniczne: 690-818-000

Zostaw telefon

Wyjątkowo dekoracyjna i odważna szafka do sypialni. Czarne połyskliwe szkło we wzorze marmuru tworzy mebel elegancki i ponadczasowy. Marmurowe szkło doskonale koresponduje zarówno z drewnem, jak i tkaninami. Co więcej, możliwy jest indywidualny dobór wzoru. W ten sposób możesz stworzyć wspólnie z nami szafkę w 100% dopasowaną do Twoich potrzeb i wymarzonej aranżacji.

Wysmakowana estetyka to nie wszystko – liczy się także walor użytkowy. W 3 szufladach można zmieścić naprawdę dużo, więc wszystko, czego trzeba w sypialni, znajdzie swoje miejsce. Otwieranie i zamykanie szuflad jest niezwykle wygodne, dzięki zastosowaniu specjalnych prowadnic. Pozwalają one w pełni wysunąć szuflady, a zamykają je miękko i delikatnie.

Poza możliwością doboru marmurowego wzoru, istnieje możliwość zamówienia szafki w dowolnym rozmiarze. Zapewniamy pełną realizację Twoich oczekiwań – każdy z naszych mebli powstaje w Polsce. Zamówienie traktujemy indywidualnie, odpowiadając na potrzeby klientów i dobierając materiały najwyższej jakości.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(2).png