stopka-benefity-biala(1).png
  • Lustrzana Szafka Cooper W2

Symbol: LSC-W2
Rozmiar
Wysokość 52 cm
1299.79
szt. Do przechowalni
Czas realizacji 2-3 tygodnie
Cena przesyłki 100
Dostawa Avoka 0
Transport Avoka 100
Produkt na zamówienie mało
Waga 30 kg

Zamówienie telefoniczne: 690-818-000

Zostaw telefon

Niewielka, bardzo dekoracyjna, lustrzana szafka nocna z 2 szufladami. Wykonaliśmy ją z wysokiej jakości szkła fazowanego w kolorze białym. Front to miedziana w kolorze płyta z kolekcji firmy Kronospan AL05 Brushed Copper. To dzięki jej oryginalnemu blaskowi szafka ma nowoczesny, designerski wygląd, który sprawdzi się świetnie w sypialni glamouri wszędzie tam, gdzie potrzebne są unikatowe rozwiązania aranżacyjne.

Szafka otwiera się lekko i łatwo, a zamyka bezpiecznie i bez ryzyka przytrzaśnięcia palców. To zasługa niezawodnych prowadnic Axis Pro z funkcją miękkiego domyku. Dopełnieniem subtelnego designu są ozdobne kryształowe uchwyty przy każdej szufladzie.

Nasza biała szafka nocna z 2 szufladami i miedzianym frontem ma wysokość 52 cm. Możesz ją wybrać w rozmiarze 40x40 lub 50x50 cm. W kolekcji polecamy również białą szafkę z 3 szufladami. Aranżacje sypialni mogą też uzupełnić komody z tej samej kolekcji. Wszystkie nasze  meble to produkty wysokiej jakości, wytwarzane ręcznie i od początku do końca w Polsce.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(2).png