stopka-benefity-biala(1).png
  • Lustrzana Komoda Copper W3

Symbol: LKC-W3
Szerokość
Głębokość 40 cm
Wysokość 74 cm
2099.79
szt. Do przechowalni
Czas realizacji 2-3 tygodnie
Cena przesyłki 200
Dostawa Avoka 0
Transport Avoka 200
Produkt na zamówienie Dostępny
Waga 40 kg

Zamówienie telefoniczne: 690-818-000

Zostaw telefon

Lustrzana biała komoda z bardzo dekoracyjnymi frontami z płyty w miedzianym kolorze i 3 głębokimi i pojemnymi szufladami. Wykonaliśmy ją z lustrzanego szkła wysokiej jakości w subtelnym białym kolorze. Miedziany front to płyta z kolekcji firmy Kronospan AL05 Brushed Copper.

Każda szuflada posiada niezawodne prowadnice Axis Pro z funkcją miękkiego domyku. Urody dodają czarne kryształowe uchwyty, które nadają jej charakter glamour. Dzięki eleganckiemu wykończeniu nasza komoda idealnie sprawdzi się w jasnej sypialni glamour, w nowoczesnym salonie i wszędzie tam, gdzie mile widziany jest stylowy design i blask. Komoda jest jasna i odbija światło, nadaje się więc znakomicie nawet do bardzo małych pomieszczeń, których nie zmniejszy optycznie.

Nasza komoda to mebel, który wytwarzamy ręcznie, w 100% w Polsce i z materiałów wysokiej jakości. Możesz więc być pewnie, że będzie Ci służyć wiele lat. Wyposażyliśmy ją w wygodne szuflady, jest więc także bardzo praktycznym meblem do przechowywania. Możesz wybrać komodę o szerokości od 60 do 120 cm – te powyżej 100 cm wyposażamy w dwie dekoracyjne gałki przy każdej szufladzie, tak, by otwierało Ci się je wygodnie i równomiernie.

Pasek_banki_karty_raty_01_2021(2).png